Opentext

 

 

OpenText, dijital dünyanızı güçlendirmek, bilgi akışını optimize etmek ve iş süreçlerinizi en üst düzeye çıkarmak için güçlü ve kapsamlı bir çözüm sunmaktadır. Böylece iş süreçlerinizi daha verimli hale getirmek ve ekiplerinizin işbirliğini geliştirmek için tasarlanmış yenilikçi çözümler üretmiş olursunuz.

Ayrıca, İş akışlarınızı optimize ederek rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olur. OpenText ile Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizlere rehberlik ediyoruz.

 

OpenText Operations Orchestration (OO), bulutta veya bulut dışında her türlü BT sürecini otomatikleştirir, entegre eder ve düzenler. Az kodlu/kodsuz iş akışı yazma seçeneklerini kullanarak iş süreçlerinizi departmanları bazında otomatikleştirin. API açısından zengin, genişletilebilir bir platformla entegre olun. Güçlü, ölçeklenebilir iş akışlarını merkezi olarak düzenleyin.

OO ile hizmetin yerine getirilmesinden olay iyileştirmeye, bulut hizmeti sunumuna ve felaket kurtarmaya kadar altyapı otomasyonu, Kurumsal Hizmetlerinizi ve BT süreçlerini otomatikleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 

OpenText'un ESM (Enterprise Service Management) yazılımı, BT hizmetleri yanı sıra diğer kurumsal hizmetlerin yönetimini de kapsar. ESM, kurumların tüm departmanlarındaki hizmetleri tek bir platformda yönetmelerine olanak tanır.

ESM, kurumların müşteri hizmetleri, insan kaynakları, finans, tedarik zinciri yönetimi ve diğer işlevlerini yönetmelerine yardımcı olur. Kurumlar, ESM ile hizmet taleplerini, değişiklikleri ve olayları otomatikleştirerek, iş süreçlerini hızlandırır ve müşteri memnuniyetini artırır.

ESM, otomatikleştirilmiş çağrı sınıflandırması, envanter yönetimi, yapay zeka desteği ve otomasyon desteği gibi özellikler sunar. Bu özellikler, kurumların hizmetleri daha hızlı, daha verimli ve daha kaliteli bir şekilde sunmalarına yardımcı olur.

ESM, kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve kurumların iş gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Ayrıca, ESM, diğer iş uygulamaları ve BT yönetim araçları ile entegre edilebilir ve kurumların mevcut kurumsal altyapılarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Sonuç olarak, OpenText'un ESM çözümü, kurumların tüm hizmetleri tek bir platformda yönetmelerine olanak tanıyarak, iş süreçlerini hızlandırır, müşteri memnuniyetini artırır ve işletme verimliliğini artırır.

Operasyon Orkestrasyonu, kurumsal çapta orkestrasyon yetenekleri sağlamak için gereken araçları sunar:

 • Az kodlu/kodsuz tasarımcı tuvali, içerik kitaplığı ve API oluşturma sihirbazlarıyla otomasyon iş akışları tasarlayın.
 • Otomasyonunuzu tek bir yerden yönetin ve büyük, yüksek kullanılabilirliğe sahip ortamlarda güçlü, ölçeklenebilir iş akışlarını merkezi olarak düzenleyin.
 • İş akışlarını planlayın ve SLA'ların karşılandığından ve iş akışlarının ihtiyaç duyduğunuzda yürütüldüğünden emin olun.
 • Herhangi bir harici kaynaktan düzenlemeyi programlı olarak çağırmak için REST API'lerini kullanıma sunun.
 • Ekran tabanlı insan eylemlerini taklit eden RPA robotlarıyla zorlu arayüzleri otomatikleştirin.
 • Düzenleme ortamınızın değerini ve sağlığını anlamak için iş ve operasyonel ölçümleri takip edin.
 • Kullanımı kolay bir Self Servis kataloğunda orkestrasyon senaryolarını son kullanıcılarınıza hizmet olarak sunun.

 

 1. OpenText Data Center Automation: Bu çözüm, IT altyapısı sağlama ve yönetimini otomatikleştirir ve organizasyonların veri merkezi kaynaklarını yönetmek için gereken zamanı ve çabayı azaltmalarına olanak tanır. Data Center Automation ile organizasyonlar, IT işlemlerini basitleştirebilir, manuel hataları azaltabilir ve uyum ve güvenliği iyileştirebilirler.
 2. OpenText Cloud Service Automation: Bu çözüm, otomatik sağlama, orkestrasyon ve bulut kaynaklarının yönetimi dahil olmak üzere uçtan uca bulut hizmeti teslimatı ve yönetim özellikleri sağlar. Cloud Service Automation ile organizasyonlar, bulut benimsemesini hızlandırabilir, esnekliği ve çevikliği artırabilir ve maliyetleri azaltabilir.
 3. OpenText Service Management Automation X: Bu çözüm, olay yönetimi, problem yönetimi, değişiklik yönetimi ve hizmet talebi yönetimi de dahil olmak üzere IT hizmet yönetimi (ITSM) özellikleri sağlar. Service Management Automation X ile organizasyonlar, IT hizmeti teslimatını iyileştirebilir, hizmet kesintilerini azaltabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirler.

Genel olarak, OpenText ITOM çözümleri, organizasyonların IT yönetimini basitleştirmelerine, maliyetleri azaltmalarına ve hizmet kalitesi ve performansını iyileştirmelerine yardımcı olur. Kapsamlı bir araç ve platform yelpazesiyle, OpenText, organizasyon içersindeki tüm süreçlerinizi merkezileştirmektedir.

OpenText aşağıdaki bileşenleri sunar:

 • Service Management
 • Network Operations Management
 • Security Management
 • CEM
 • Data Protector
 • Asses Management
 • Capsule
 • Hybrid Cloud Management
 • WorkFlow Dizayner
 • RPA
 • AI Module
 • ML Module
 • ChatOps
 • OPTIC Platform
 • Operation Orchestration
 • Voice Recorder

Ek özellikler

 

Tüketici Benzeri Hizmet Deneyimi

Entegre, akıllı, rol tabanlı, bekleme gerektirmeyen self servis portalı, çalışanların işlerine daha hızlı dönmelerini sağlar.

Herşeyi Otomatikleştirin

Tekrarlanan, hataya açık görevleri ve iş süreçlerini otomatikleştirerek çalışanlarınızın daha önemli projeler üzerinde çalışmasına olanak sağlamak için Robotik Süreç Otomasyonunu (RPA) kullanın. Yapay zeka destekli robotları kullanarak dayanıklılığı artırın ve maliyetleri azaltın.

Kodsuz Yapılandırma

Hızlı yapılandırmalar, kendi uygulamalarınızı oluşturun ve sorunsuz yükseltmeler. YAML tabanlı dil ile kendi içeriğinizi (ücretsiz olarak) geliştirin ve kodunuzu GIT aracılığıyla paylaşın.

OpenText™ Operasyon Orkestrasyonu, bulutta veya bulut dışında her türlü BT sürecini otomatikleştirir, entegre eder ve düzenler. Az kodlu/kodsuz iş akışı yazma seçeneklerini kullanarak otomatikleştirin. API açısından zengin, genişletilebilir bir platformla entegre olun. Güçlü, ölçeklenebilir iş akışlarını merkezi olarak düzenleyin.