Ui Powers Bilişim Teknolojileri

Ui Powers size performans katar.

Ui Powers otomasyon ile şirketinizin performansını artırır, iş sürekliliğinizi hatasız hale getirir ve size yeni inovasyonlar ile değer katar.

Neden Ui Powers ?

Ui Powers 13 yılı aşan uzman ve sertifikalı kadrosuyla tüm iş ortaklarımıza dijital dönüşümü, karlılığı ve bununla birlikte ihtiyaca göre profesyonel bir şekilde iş sürekliliğini , sayısız süreç otomasyonu ile şirketlere katma değer vermek için yola çıkmıştır.

İLETİŞİM
42000+
13+
100+
600+
Hakkımızda Ui Powers

Hakkımızda

UiPowers, 13 yılı aşan uzman ve sertifikalı kadrosuyla, tüm iş ortaklarına dijital dönüşüm, karlılık, iş sürekliliği ve sayısız süreç otomasyonları alanlarında bilgi ve birikimi ile katma değer sağlamak için yola çıkmıştır.

 

UiPowers, tekrarlayan sıkıcı, karmaşık ve zaman alıcı süreçlerinizi otonom hale dönüştürür. 

 

Dijital dönüşümünüzü “ ITOM-ITSM-DX-RPA-AI/ML ” gibi çözüm teknolojileri kullanarak, raporlanabilir ve kolay yönetilebilir bir platformda sunmanızı sağlıyoruz. 

 

Hedefimiz uzman, yetkin ve tecrübeli kadromuz ile beraber sizlere en iyi dijital çözümleri ürün ve hizmet olarak sağlayarak, iş süreçlerinizi çalışanlarınız açısından kolaylaştırmak ve bu bağlamda boşa harcanan zaman, para ve enerjiyi kurumsal marka değerinizi arttırmanıza yardımcı olacak şekilde yeniden tasarlamak.

 

UiPowers, ürün ve otomasyonları çalışanlarınız ve sistemleriniz arasındaki iş süreçleri ve iş tanımlarını modellemek için dil işlem ve makine öğrenimini kullanır. Birçok otonom karar için, kullanıcıların veri bilimini veya programlama kavramlarını anlamalarını gerektirmeden yapay zekayı oluşturmasına yardımcı olarak sürdürülebilir bir şekilde çalışanlarınızın eğitilmesine de olanak sağlar.