Ui POWERS

We are Digital Power

UiPowers, 13 yılı aşan uzman ve sertifikalı kadrosuyla, tüm iş ortaklarına dijital dönüşüm, karlılık, iş sürekliliği ve sayısız süreç otomasyonları alanlarında bilgi ve birikimi ile katma değer sağlamak için yola çıkmıştır.

 

UiPowers, tekrarlayan sıkıcı, karmaşık ve zaman alıcı süreçlerinizi otonom hale dönüştürür. 

 

Dijital dönüşümünüzü “ ITOM-ITSM-DX-RPA-AI/ML ” gibi çözüm teknolojileri kullanarak, raporlanabilir ve kolay yönetilebilir bir platformda sunmanızı sağlıyoruz. 

 

Hedefimiz uzman, yetkin ve tecrübeli kadromuz ile beraber sizlere en iyi dijital çözümleri ürün ve hizmet olarak sağlayarak, iş süreçlerinizi çalışanlarınız açısından kolaylaştırmak ve bu bağlamda boşa harcanan zaman, para ve enerjiyi kurumsal marka değerinizi arttırmanıza yardımcı olacak şekilde yeniden tasarlamak.

 

UiPowers, ürün ve otomasyonları çalışanlarınız ve sistemleriniz arasındaki iş süreçleri ve iş tanımlarını modellemek için dil işlem ve makine öğrenimini kullanır. Birçok otonom karar için, kullanıcıların veri bilimini veya programlama kavramlarını anlamalarını gerektirmeden yapay zekayı oluşturmasına yardımcı olarak sürdürülebilir bir şekilde çalışanlarınızın eğitilmesine de olanak sağlar.