AutomMate

AutomMate, yapay zeka tarafından desteklenen, makina öğrenimine sahip bir Hyper Automation platformudur ve rutin görevleri otomatikleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca ürünümüz %100 web tabanlı, herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeyen sürükle bırak tasarım merkezi. AutomMate Farklı üreticilere ait uygulamaları entegre ederek dijital entegrasyon noktası olduğunu kanıtlar. Şemsiye bir çözüm sunmaktadır.

Basit bir ifadeyle, hiper otomasyon, insan yeteneklerini artırmak ve genişletmek için var olan otomasyon teknolojilerinin karışımını ifade eder. Burada kurumunuza katacağınız benefitleri siz düşünün.

UiPowers size şunu soruyor; Kurum iş akışları içerisinde rutin görevlerinizi mi? yoksa İş süreçlerinizi mi? Otomasyonu nasıl sağlamamızı istersiniz. Özetle Otmations ile Hyper Otomations arasında size katacağımız değer bu şekildedir.

Gartner tarafından tanımlandığı gibi, hiper otomasyon ise “yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi (ML) dahil olmak üzere ileri teknolojilerin uygulamaları ile süreçleri giderek daha fazla otomatikleştirmek ve çalışanların verimliliğini artırmak, geliştirmekle ilgilenir. Hiper otomasyon, otomatikleştirilebilen bir dizi aracı kapsar, ancak aynı zamanda otomasyonun karmaşıklığına da atıfta bulunur (yani, keşfedin, analiz edin, tasarlayın, otomatikleştirin, ölçün, izleyin, yeniden değerlendirin).

Addons;

  • OCR (It comes with the Growth license model and above)
  • Process Builder (comes with the Pro license model and above.)
  • App Builder (It comes with the Enterprise license model and above.)
  • AI Center (It comes with the Large Enterprise license model)

Dijitalleşme Yolcuğu.

iPaaS

İki uygulama arasındaki Dijital Entegrasyon Platformudur.

Market Place içerisinde hazır çözümler sunar.

RPA

İnsan Kaynakları, Finans, Operasyon, Satış ve Pazarlama, Satın alma vb bölümlerin bulunduğu tüm sektörlerde uçtan uca entegrasyon sağlar.

Katılımsız ya da katılımlı robotlar sayesinde süreçlerin otomatikleştirilmesi

AI & ML

7/24 çalışan akıllı robotlarla daha etkin süreç yönetimi sağlanır.

İş süreçlerinde %0 hata

%100’ün üzerinde operasyonel veririmlilik sağlar.

Geçmişteki verilerin analiziyle yapay zeka destekli karar alma mekanizması sunar.

Visual Mate

Sürükle Bırak Front-End development platformun gücüyle kuruma özel form dizaynı sunar.